SON DAKİKA
haberL haberR
« ANA SAYFAYA DÖN
Ana Sayfa » Spor » Fenerbahçe Fethiyespor maç özeti ve golleri
05.12.2013 00:09

Fenerbahçe Fethiyespor maç özeti ve golleri

Fe­ner­bah­çe, son iki se­zo­nun şam­pi­yo­nu ol­du­ğu Zi­ra­at Tür­ki­ye Ku­pa­sı’na er­ken ve­da et­ti.
Fenerbahçe Fethiyespor maç özeti ve golleri
Paylaş
Tweet
Paylaş
Gönder
Yazdır
A
A
Sab­ri’nin ken­di ka­le­si­ne at­tı­ğı gol­le öne geç­ti ama Onur ve Ah­met’le 5’in­ci tu­ra çı­kan ta­raf,PTT 1. Lig’in son sıradaki takımı Fet­hi­yes­por ol­du. Kanarya, Ka­dı­köy’de 7 maç­ sonra yenildi.

Ziraat Türkiye Kupası’nı son 2 yıldır müzesine götüren Fenerbahçe dün, sahasında karşılaştığı PTT Birinci Lig ekibi Fethiyespor’a 2-1 yenilerek kupaya erken veda etti. Bu sezon resmi maçlarda en son 21 Ağustos’ta Arsenal’e yenilen Fenerbahçe 7 maç aradan sonra evinde yenildi.

PTT’de sıkıntılı günler geçiren ve ligin dibine demir atan Lacivert-Beyazlı ekip ise bu sezon ligde ve kupada yaptığı 17 maçta Bayrampaşa, Kızılcabölük ve Bucaspor’un ardından Fenerbahçe’yi yenmiş oldu. Alman sitesi Transfermarkt’ın verilerine göre 157 milyon euroluk Fenerbahçe, 4.6 milyon euroluk Fethiye’ye boyun eğdi. Maçın dikkat çeken anları ise şu şekilde:

9. DAKİKA: Fenerbahçe’de orta alanda topla buluşan Salih’in ceza alanına hareketlenen Webo’ya gönderdiği top doğrudan kaleci Ndjock’ta kaldı.

13. DAKİKA: Hasan Ali, orta alanda rakibinden kaptığı topla ceza alanı yakınlarına kadar gidip kaleye şutunu çekti ama top üstten dışarıya gitti.

23. DAKİKA: Fenerbahçe atağı bu kez sağ kanattan gelişti. Sağ kanattan yapılan ortada Webo’nun kafa vuruşu üstten dışarıya gitti.

26. DAKİKA: Kullanılan serbest vuruşta Onur’un ceza alanına ortasında Ahmet’in kafa vuruşu kaleci Mert’te kaldı.

39. DAKİKA: Fenerbahçe atağında ceza alanı dışında topla buluşan Selçuk’un sert şutu kaleci Ndjock’ta kaldı.

45. DAKİKA: Ceza alanı içi sol çaprazında topla buluşan Mehmet Topuz’un içeriye yükselttiği topta Sabri, ters kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi: 1-0.

47. DAKİKA: Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Hasan Ali, rakibinden güzel sıyrılıp ceza alanına ortasını yaptı ama Mehmet Topuz’un kafa vuruşu üstten dışarıya çıktı.

53. DAKİKA: Bir başka Fenerbahçe atağında ceza alanı dışında topla buluşan Mehmet Topuz’un kaleye sert şutu üstten dışarıya gitti.

77. DAKİKA: Sol kanattan gelişen Fethiyespor atağında ceza alanına yapılan ortada Onur’un kafa vuruşu ağlarla buluştu: 1-1.

83. DAKİKA: Yine sol kanattan gelişen Fethiyespor atağında Ali, ceza alanı içinde topla buluştu ve yerden pasını Ahmet’e gönderdi. Ahmet, topu kontrol etti ve düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi: 1-2.

MAÇIN GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

TRİ­BÜN­LER BOŞ KAL­DI

Fe­ner­bah­çe­li ta­raf­tar­lar, ta­kım­la­rı­nın ku­pa mü­ca­de­le­si­ne il­gi gös­ter­me­di. Bu se­zon Ka­dı­köy’de­ki maç­la­rı­nı bü­yük bir ta­raf­tar kit­le­si önün­de oy­na­yan Sa­rı-La­ci­vert­liler az sa­yı­da ta­raf­ta­rın bu­lun­du­ğu tri­bün­ler kar­şı­sın­da mü­ca­de­le et­ti.

‘Ligi alacağız’

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Fethiyespor’a 2-1 yenilerek kupaya veda ettikleri karşılaşmanın ardından, “İstemediğimiz bir sonuç aldık. Bizim için çok anlamlı olan lig şampiyonluğunu gerçekleştirmek için çalışacağız. Bunu yapacak gücümüz de var. Rakibimizi tebrik ediyoruz” dedi.

Yanal, “Kupanın statüsünden her şeye kadar tartışmak istersek çok konu var. Fenerbahçe lig sonunda şampiyonluğu alıp taraftarıyla kutlayacaktır” dedi. İpekoğlu dert yandı Fethiyespor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ise, “Fenerbahçe’yi elemeyi düşünmüyorduk. Hem ligi hem kupayı nasıl götüreceğiz. Dar bir kadromuz var. Ligdeki Denizlispor maçı bizim için daha önemli” diye konuştu

FETHiYESPOR açık çeki kaptı

Fe­ner­bah­çe’yi ku­pa­dan ele­ye­rek önem­li bir pres­tij el­de eden Fet­hi­yes­por­lu fut­bol­cu­lar önem­li bir ka­zan­cın da sa­hi­bi ol­du. Fet­hi­yes­por yö­ne­ti­mi­nin kar­şı­laş­ma ön­ce­si ta­kı­ma, “Fe­ner­bah­çe’yi ele­yin pri­mi siz be­lir­le­yin” di­ye­rek mo­ti­ve et­tik­le­ri öğ­re­nil­di. Fet­hi­yes­por­lu fut­bol­cu­lar kar­şı­laş­ma son­ra­sın­da ga­li­bi­ye­ti ise Fe­ner­bah­çe so­yun­ma oda­sın­da kut­la­dı. La­ci­vert-Be­yaz­lı oyun­cu­lar, so­yun­ma oda­sın­da­ki tak­tik pa­no­su­na “Ta­rih bu­nu da ya­zar” di­ye not düş­tü.

“Tarihe geçtik”

Fet­hi­yes­por’un be­ra­ber­lik go­lü­nü kay­de­den Onur Okan, Fe­ner­bah­çe kar­şı­sın­da iyi mü­ca­de­le et­tik­le­ri­ni be­lir­te­rek, “Fe­ner­bah­çe’yi ele­ye­rek Fet­hi­yes­por ta­ri­hi­ne geç­tik” de­di. Mus­ta­fa Ay­kut Tu­ran ise, “ Ga­lip gel­dik ve ta­rih yaz­dık. Fe­ner­bah­çe’yi eli­yor­sak her­ke­si ye­ne­bi­li­riz. He­de­fi bü­yüt­tük, ku­pa­yı da ala­bi­li­riz. Fe­ner­bah­çe bu­nu kü­çüm­se­miş ola­bi­lir. Fut­bol­da kü­çüm­se­me ola­maz. Bu­nu her­ke­se gös­ter­dik” di­ye ko­nuş­tu.

Salih kustu herkes korktu

Fenerbahçe’nin son dönemdeki yükselen yıldızlarından olan Salih Yıldız dün gece yürekleri ağızlara getirdi. Genç oyuncunun karşılaşmanın 48. dakikasında gelişen bir Fenerbahçe atağında durup dururken sahanın ortasına kusması endişe yarattı. Saha kenarına alınan Salih, kendisine yapılan kısa bir müdahalenin ardından yeniden maça döndü. Salih, daha önce de alerjik nedenlerden dolayı pek çok kez rahatsızlık geçirmişti.

Karşılaşmada Fethiyespor’u yaklaşık 500 taraftarı misafir seyirci tribününde destekledi. Maç için Fethiye’den çok sayıda taraftar otobüslerle İstanbul’a geldi. Fethiyesporlu taraftarlar karşılaşma öncesi Fenerbahçeli futbolcu Salih Uçan’a sevgi gösterilerinde bulundu. Fethiyeliler, tezahüratlarla Marmarisli olan Salih’i çağırırken, Sarı-Lacivertli futbolcu tribünlere giderek, taraftarların bu sevgisine alkışlarla karşılık verdi.

Faturayı Bekir’e kestiler

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur mücadelesinde Fethiyespor’la karşılaşan Fenerbahçe’de Bekir İrtegün taraftarların protestosuyla karşılaştı. Fenerbahçe’nin savunma oyuncusu Bekir İrtegün, yenilen gollerin ardından topla her buluştuğunda sarı lacivertli tribünlerden ıslık sesleri yükseldi. Karşılaşmanın sona ermesinin ardından Fenerbahçeli oyuncular doğruca soyunma odasına gitti.

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası'nda toplu sonuçlar

Ziraat Türkiye Kupası 4. turuna, 8 maçla devam edildi

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 4. turuna 8 maçla devam edildi.

Rakiplerine üstünlük sağlayan takımlar 5. tura yükseldi. Kupada 4. tur mücadelelerine yarın yapılacak 5 maçla devam edilecek.

Sonuçlar şöyle:

Tokatspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 1-0

İnegölspor-Gaziantepspor: 3-2

Balıkesirspor-Trabzonspor: 3-1

TKİ Tavşanlı Linyitspor-Akhisar Belediyespor: 0-1

Sivasspor-Silivrispor: 1-0

Gençlerbirliği-Nazilli Belediyespor: 0-1

Fenerbahçe-Fethiyespor: 1-2

Adana Demirspor-Bursaspor: 1-2

MAÇ ANALİZ / CİHAN ÖZCAN - BUGÜN GAZETESİ

İŞTE DAKİKA DAKİKA FENERBAHÇE - FETHİYESPOR MAÇI

90' Dakika : Hakem Kutluhan Bilgiç maçı bitiren düdüğü çalıyor. Ziraat Türkiye Kupası 4. tur karşılaşmasında Fethiyespor karşılaşmayı 2-1 kazanıyor ve 5. tura yükselen taraf oluyor.
 
90' Dakika : Fethiyespor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 10 numarayla Onur, Giren oyuncu 50 numarayla Aykut Turan
 
90' Dakika : Fethiyespor atağında Onur ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Mert'te kaldı.
 
89' Dakika : 4. Hakem Hakan Akmısır maçın sonuna 4 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
 
88' Dakika : Fenerbahçe atağında Webo sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Emenike yükseldi kafayı vurdu ama top auta çıktı.
 
87' Dakika : Fethiyespor'da Ali Dere ofsayt pozisyonunda kaldı.
 
86' Dakika : Fethiyespor bu dakikaya kadar Fenerbahçe kalesine 2 isabetli şut attı ve 2'si de golle sonuçlandı.
 
85' Dakika : Fenerbahçe atağında Emenike ceza sahası önünden kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
 
83' Dakika : Fenerbahçe atağında Emenike sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Ndjock topu uzaklaştırdı.
 
82' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Fethiyespor Ahmet Aras'ın attığı gol ile 2-1 öne geçiyor.Ali Dere ceza sahası içinde topla buluştu ve yerden pasını Ahmet'e verdi, Ahmet, topu kontrol etti ve düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi.
 
81' Dakika : Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 38 numarayla Mehmet Topuz Giren oyuncu 26 numarayla Alper Potuk
 
79' Dakika : Fenerbahçe'de Alper oyuna girmek için hazırlanıyor.
 
77' Dakika : Fenerbahçe atağında Selçuk ceza sahası önünden kaleye şut denedi ama top yandan auta çıktı.
 
74' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Fethiyespor Onur'un attığı gol ile durumu 1-1 yapıyor.Ali Dere sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Onur bomboş pozisyonda yükseldi kafayı vurdu ve top köşeden ağlarla buluştu.
 
72' Dakika : Fenerbahçe atağında Salih ceza sahası içine pas verdi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
 
70' Dakika : Fenerbahçe'de Hasan Ali sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama hakem Bekir'in topa yükselirken faul yaptığına karar verdi.
 
69' Dakika : Fenerbahçe atağında Holmen sağ kanattan ceza sahası içine yerden oynadı ama Webo altıpas içinde dokunamayınca savunma topu uzaklaştırdı.
 
67' Dakika : Fenerbahçe atağında Emenike sağ kanattan rakibine geçerek ceza sahası içine girdi, kaleye sert vurdu ama top auta çıktı.
 
66' Dakika : Fethiyespor atağında Birol sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Yobo topu uzaklaştırdı.
 
65' Dakika : Fenerbahçe atağında Salih ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
 
64' Dakika : Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 16 numarayla Cristian Giren oyuncu 29 numarayla Emenike
 
63' Dakika : Fenerbahçe'de Emenike oyuna girmek için hazırlanıyor.
 
62' Dakika : Fenerbahçe atağında Salih Uçan sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
 
61' Dakika : Fethiyespor'da Ali Dere ceza sahası içinde topun gelişine vurdu ama top üstten auta çıktı.
 
60' Dakika : Fethiyespor bu dakikaya kadar Fenerbahçe kalesine 4 şut attı ama bu şutlar kaleyi bulmadı.
 
58' Dakika : Fenerbahçe bu dakikaya kadar Fethiyespor kalesine 12 şut atarken bu şutlardan 4 tanesi isabetli oldu.
 
56' Dakika : Fethiyespor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 19 numarayla Artun, Giren oyuncu 41 numarayla Emre Okur
 
55' Dakika : Fenerbahçe'de Cristian sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Ndjock topu uzaklaştırdı.
 
53' Dakika : Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama top üstten auta çıktı.
 
52' Dakika : Fenerbahçe % 67 topla oynama oranına sahipken, Fethiyespor ise % 33 orana sahip.
 
51' Dakika : Fethiyespor atağında Artun sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Mert'te kaldı.
 
50' Dakika : Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz ceza sahası içine pasını verdi ama savunma topu uzaklaştırdı.
 
49' Dakika : Fenerbahçe atağında Cristian sağ kanata uzun oynadı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
 
47' Dakika : Fenerbahçe atağında Hasan Ali sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Mehmet Topuz yükseldi kafayı vurdu ama top üstten auta çıktı.
 
46' Dakika : Fethiyespor ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 11 numarayla Emre Öztürk, Giren oyuncu 42 numarayla Ali Dere
 
46' Dakika : Fethiyespor hakem Kutluhan Bilgiç'in düdüğüyle ikinci devreye başlıyor.
 
45' Dakika : Hakem Kutluhan Bilgiç ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 1-0 Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle sona eriyor.
 
45' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Sabri'nin kendi kalesine attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Mehmet Topuz sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Sabri ters bir kafa vuruşu yapınca topu kendi ağlarına gönderdi.
 
45' Dakika : 4. Hakem Hakan Akmısır ilk yarının sonuna 1 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
 
43' Dakika : Fenerbahçe atağında Cristian ceza sahası içine pas vermek istedi ama top auta çıktı.
 
41' Dakika : Fethiyespor'da Onur rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
 
40' Dakika : Fenerbahçe atağında Kadlec sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Ndjock'da kaldı.
 
39' Dakika : Fenerbahçe atağında Selçuk ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Ndjock'ta kaldı.
 
38' Dakika : Fenerbahçe atağında Salih ceza sahası içine pas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
 
37' Dakika : Fenerbahçe atağında Salih sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
 
35' Dakika : Fethiyespor'da Gençlerbirliği'nden kiralanan Artun Akçakın 2 golle bu sezon takımının kupada en golcü oyuncusu olurken toplamda 5 golü bulunuyor
 
33' Dakika : Fethiyespor % 31 topla oynama oranına sahipken, Fenerbahçe ise % 69 orana sahip.
 
31' Dakika : Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
 
29' Dakika : Fenerbahçe atağında Cristian ceza sahası önünden kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
 
27' Dakika : Fenerbahçe atağında Kadlec sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
 
26' Dakika : Fenerbahçe'de Cristian sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Bekir yükseldi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.
 
24' Dakika : Fethiyespor'da Onur sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, savunmada Bekir kafayı vurdu ve top kaleci Mert'te kaldı.
 
23' Dakika : Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz sağ kanatta ofsayt pozisyonunda kaldı.
 
21' Dakika : Fenerbahçe atağında Holmen sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Webo yükseldi kafayı vurdu ama top üstten auta çıktı.
 
19' Dakika : Fenerbahçe atağında Hasan Ali ceza sahası içinde sol çaprazdan kaleye vurdu ama top kaleci Ndjock'da kaldı.
 
18' Dakika : Fethiyespor'da Birol rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
 
17' Dakika : Fethiyespor atağında Artun topla ceza sahası içine ilerlemek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
 
15' Dakika : Fethiye atağında Birol ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama top auta çıktı.
 
13' Dakika : Fenerbahçe atağında Salih ceza sahası içine pas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
 
11' Dakika : Fenerbahçe atağında Hasan Ali ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama top üstten auta çıktı.
 
9' Dakika : Fenerbahçe atağında Holmen ceza sahası içinde topla buluştu ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
 
8' Dakika : Fenerbahçe atağında Salih ceza sahası içine pasını verdi ama top kaleci Ndjock'ta kaldı.
 
7' Dakika : Fethiyespor son 10 lig maçını kazanamazken Türkiye kupası maçlarında galip geldi. Bu kötü dönemde teknik adam değişikliği oldu ve eski Fenerbahçeli mili Engin İpekoğlu göreve geldi.
 
5' Dakika : Fethiyespor atağında Onur sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
 
4' Dakika : Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Mehmet Topuz sağ kanattan topla ceza sahası içine girdi, kaleye sert vurdu ve kale önünde kaleci Ndjock'tan seken top Webo'ya çarparak üstten auta çıktı.
 
3' Dakika : Fethiyespor atağında Emre ceza sahası içine uzun oynadı ama top kaleci Mert'te kaldı.
 
2' Dakika : Fenerbahçe 2011-12 ve 2012-13 sezonlarında Ziraat Türkiye kupasında şampiyon oldu. Fenerbahçe son 2 sezonda 12 galibiyet, 7 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı.
 
1' Dakika : Karşılaşma Fenerbahçe'den Webo'nun vuruşuyla başlıyor.
 
0' Dakika : Fethiyespor yedek kulübesinde ise; Zekeriya Topayan, Sabri, Enes Eser, Burak Kaplan, Mustafa Aykut Turan, Emre Okur ve Ali Dere bulunuyor.
 
0' Dakika : Fenerbahçe yedek kulübesinde; Erten Ersu, Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Alper Potuk, Caner Erkin ve Emmanuel Emenike bulunuyor.
 
0' Dakika : Fethiyespor ise karşılaşmaya kalede Ndjock, savunmada; Hakan, Sabri, Birol, Gökhan orta alanda; Kenan, Onur, Krasniqi forvette ise Emre, Ahmet, Artun 11'i ile başlıyor.
 
0' Dakika : Fenerbahçe kalede Mert, savunmada; Hasan Ali, Kadlec, Yobo, Bekir orta sahada; Selçuk, Holmen, Cristian forvette ise Salih, Webo, Mehmet Topuz 11'i ile sahaya çıkacak.
 
0' Dakika : Karşılaşmayı Kutluhan Bilgiç yönetecek. Yardımcı hakemler Emre Suna ve Cevdet Kömürcüoğlu. Mücadelenin 4.hakemi Hakan Akmısır.
 
0' Dakika : Ziraat Türkiye Kupası 4.tur maçında Fenerbahçe sahasında Fethiyespor ile karşılaşıyor.
« ANA SAYFAYA DÖN
   |   
« ÖNCEKİ HABER
  |  
SONRAKİ HABER »
Etiketler:
Yazıya Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
valla ne olursa olsun takımımın kendi sahasında yenildiğini görmek hoş değil sen fener bahçesin bunun mazereti olmaz üstelik amatör sayılacak oyunculara bu nasıl bir mantık anlamadım millet para veriyor kardeşim
Misafir - 15:50, 05 Aralık 2013 Perşembe
AZİZ YILDIRIM "BÜTÜN KUPALARI İSTİYORUM"DEMİŞTİ. ADAMI HİZAYA SOKARLAR. DİLERİM,TEK BİR KUPA ALAMASIN AZİZ YILDIRIM. KURTULUŞUNU,KENDİSİNİ,FB(TARAFTARI) İLE ÖZDEŞLEŞTİRMEKTE GÖRÜYOR. HAKLI. SADE KENDİSİNİN,HİÇBİ AĞIRLIĞI OLMAZ.
Misafir - 12:48, 05 Aralık 2013 Perşembe
FETHİYEDE,FB TARAFTARI KALIRSA AYIP OLUR. PENDİKTE DE.. KENDİ TAKIMINIZI TUTUN,FUTBOLSEVER MAKUL İNSANLAR..
Misafir - 12:43, 05 Aralık 2013 Perşembe
Bu defa rampapa 90 da fayda etmedi.
Misafir - 21:09, 04 Aralık 2013 Çarşamba
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Melo ile Sabri sahada birbirine girdiMelo ile Sabri sahada birbirine girdi
Bursaspor'u 3-2 yenen Galatasaray Ziraat Türkiye Kupası'nın sahibi olduBursaspor'u 3-2 yenen Galatasaray Ziraat Türkiye Kupası'nın sahibi oldu
Fenerbahçe-Bursaspor kupa maçının hakemi Bülent Yıldırım olarak açıklandıFenerbahçe-Bursaspor kupa maçının hakemi Bülent Yıldırım olarak açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final programı belli olduZiraat Türkiye Kupası çeyrek final programı belli oldu
İSRAİL KORUNUYOR MU?<br>Mavi Marmara davasında şoke eden iddiaİSRAİL KORUNUYOR MU?
Mavi Marmara davasında şoke eden iddia
GÜNEŞ BAKIN NE DEDİ<br>Beşiktaş'ın yeni Ozan Tufan planıGÜNEŞ BAKIN NE DEDİ
Beşiktaş'ın yeni Ozan Tufan planı
TEK BAŞINA ECZA DEPOSU<br>Akciğer hastalığına birebirTEK BAŞINA ECZA DEPOSU
Akciğer hastalığına birebir
BU TEHLİKEYE GİRİLMEMELİ<br>AB'den Türkiye'ye çözüm süreci uyarısıBU TEHLİKEYE GİRİLMEMELİ
AB'den Türkiye'ye çözüm süreci uyarısı
İŞTE O İFADELER<br>Muhalefet zirvesinden PKK'ya çağrı çıktıİŞTE O İFADELER
Muhalefet zirvesinden PKK'ya çağrı çıktı
İŞTE O CANLILAR<br>Son yıllarda hepsi tarihe karıştıİŞTE O CANLILAR
Son yıllarda hepsi tarihe karıştı
İŞTE O GÖRÜNTÜLER +18<br>Şoför birden kan kusmaya başladıİŞTE O GÖRÜNTÜLER +18
Şoför birden kan kusmaya başladı
İŞTE O İSİM<br>Yeni Genelkurmay Başkanı belli olduİŞTE O İSİM
Yeni Genelkurmay Başkanı belli oldu
HEPSİNE EL KONULDU<br>Dershanelere 300 polisle eli tetikte baskınHEPSİNE EL KONULDU
Dershanelere 300 polisle eli tetikte baskın
YÜZDE 30 ARTTI<br>Türk ekonomisi için kritik uyarıYÜZDE 30 ARTTI
Türk ekonomisi için kritik uyarı
SEBEP İSE BAKIN NEDİR<br>Türk turizmcisine şantaja başladılarSEBEP İSE BAKIN NEDİR
Türk turizmcisine şantaja başladılar
YATIRILAN HER 100 LİRA...<br>Konut altını tahtından böyle indirdiYATIRILAN HER 100 LİRA...
Konut altını tahtından böyle indirdi
3 ASKER ŞEHİT OLDU<br>Acı haberler bu kez Şırnak'tan geldi3 ASKER ŞEHİT OLDU
Acı haberler bu kez Şırnak'tan geldi
TAM 83 FARKLI ÜLKEDEN...<br>Dünyanın tercihi İpek Üniversitesi olduTAM 83 FARKLI ÜLKEDEN...
Dünyanın tercihi İpek Üniversitesi oldu
BORÇLAR BÖYLE ÖDENMİŞ<br>TFF'den Galatasaray'a dev avansBORÇLAR BÖYLE ÖDENMİŞ
TFF'den Galatasaray'a dev avans
PLAKAYA DİKKAT!<br>Dizi ve filmlerdeki ilginç gizli mesajlarPLAKAYA DİKKAT!
Dizi ve filmlerdeki ilginç gizli mesajlar
BU 'NUMARAYA' DİKKAT<br>BTK hemen harekete geçmeliBU 'NUMARAYA' DİKKAT
BTK hemen harekete geçmeli
DEHŞET ANI KAMERADA<br>Tam bin beşyüz metre yükseklikteDEHŞET ANI KAMERADA
Tam bin beşyüz metre yükseklikte